Carrera GO!!! Build 'n Race – Využijte vaše Lego kostky

Carrera GO!!! Build 'n Race – Využijte vaše Lego kostky!

Carrera GO!!! "Build 'n Race" katapultuje absolutní zábavu bez omezení do dětského pokoje! Carrera představuje inovativní, nový Carrera GO!!! Systém "Build 'n Race" a katapultuje tak absolutní zábavu bez omezení do dětského pokoje.

"Build 'n Race" spojuje to nejlepší ze dvou herních světů, speciální příčky a klipy spojují cestu s barevným světem známých stavebnic, které už v dětských pokojících nechybí. Před startem závodu lze nyní vytvářet vozidla podle přání: Fantazii pilotů se meze nekladou.

 

 

Jeden podvozek – nekonečné možnosti

Barevné náklaďáky a skvělé rychlíky, stejně jako tunely, mosty, přejezdy a překážky lze navrhnout pomocí stavebních bloků, které už máte doma. Nebo rychle přestavte trať a zažijte pokaždé jiný a jedinečný zážitek! Sady jsou k dispozici ve třech různých délkách dráhy: 3,6 metru, 4,9 metru a nejdelší závodní dráha s 6,2 metry. Od nynějška budou všichni závodní jezdci od 6 let designéry a budou vytvářet své vlastní nové závodní světy s Carrera GO!!! Build 'n Race.

Vytvořte si svůj vlastní svět!

Velkolepé skoky přes přelet nebo skvělé kousky ve smyčce jsou ještě zábavnější, když závodíte ve svém speciálně vytvořeném světě! Pomocí klipů a příček můžete na svou závodní dráhu připojit mosty, přejezdy, překážky a mnoho dalšího. Navíc je můžete dokonce použít ke zvednutí závodní dráhy a vytvoření dráhy nad zemí. K tomu stačí připevnit spony a příčky na dráhu, připevnit stavební kostky, postavit sloupy, aby pod vaším mostem prosvištělo i to největší auto.

Carrera GO!!! Build 'n Race vysvětlující video

Je super snadné vytvořit si svůj vlastní závodní svět!

Carrera GO!!! – Vstup do světa závodních tratí

Analogové dráhy a autíčka této řady jsou dokonale navrženy pro potřeby dětí. Mladší generace bude z této zábavy nadšená. V každém duelu mohou své řidičské schopnosti otestovat až 2 řidiči současně. Vynikající kvalita produktů mluví sama za sebe. Velký důraz byl kladen na věrnost originálu a všechny automaty jsou navrženy s velkým důrazem na detail. S výběrem vozů, sad a doplňků Carrera GO!!! poskytuje pestrou akci v Dětském pokoji v měřítku 1:43.

Co můžete od své rychlé jízdy očekávat?

Díky skokanským můstkům, strmým obloukům a můstkům lze tratě pro štěrbiny znovu objevovat a opakovaně měnit. Další funkce, jako je smyčka, jsou ideálním rozšířením systému, abyste během závodu zažili více napětí a zábavy. Velmi speciálním prvkem je tlačítko „Turbo Speed“, které se nachází na ručních ovladačích vhodných pro děti. Se svým auto-navrženým automatem a extra porcí rychlosti můžete překonat každou smyčku na trati. Přesně tak vzniká ta správná závodní atmosféra! Kromě veškerého rozsáhlého příslušenství jsou to především různé Carrera GO!!! sady, které každému řidiči umožní ponořit se do zcela vlastního světa plného fantasticky bezpečných zážitků z jízdy, aut a závodních tratí. Komu se podaří jako prvnímu projet další úzkým hrdlem nebo který Racing King obratně přejede křižovatku, aniž by havaroval? Vyzvěte svého soupeře na akci nabitý turnaj v automatech.

Build 'n Race – rozšiřující balíček

Pokud chcete rozšířit svou trať, můžete pomocí sady Build 'n Race Expansion Set. Klipy a příčníky s dalšími 2m díly kolejnice zajišťují ještě více zábavy a rozšiřování. Vhodné pro GO!!!, GO!!! Plus, a Digital 143. Balení obsahuje: 2 x spona, 2 x hrazda, 6 x rovné dráhy 342 mm.

 

Často kladené otázky

 1. O Build 'n Race

Milujete závody doma, ale samotná trať vaší fantazii nestačí? Chcete kolem trati vytvořit celý závodní svět, díky kterému bude závodění ještě zábavnější, nebo si postavit vlastní auto, které dokáže jezdit po dráze? Build 'n Race může být sada pro vás! Build 'n Race je zábava bez omezení v dětském pokoji. Navrženo speciálně pro kreativní fanoušky a fanoušky supersportovních vozů. Tato sada poskytuje možnost vytvářet mosty, tunely, překážky a další, které lze připevnit na závodní dráhu pomocí stavebních bloků, které máte doma. Sady neobsahují stavební bloky, místo toho jsou kompatibilní se všemi výrobci stavebních bloků pro kombinování a opětovné použití produktů, které máte doma.

Převezměte řízení a závodte jako skutečný řidič!

 1. Co obsahuje balení?

Set Build 'n Race vždy obsahuje: auta, příčky a spony, transformátor, spojovací dráhu, 2 regulátory rychlosti, rovinky, zatáčky, případně další díly dráhy, svodidla a návod.

  Všechny sady obsahují dvě auta Build 'n Race s náklaďákem a závodní karoserií (přední + zadní karoserie) a možnost předělat tato auta podle své fantazie. Balení neobsahuje stavební bloky.

  1. Je Build 'n Race zcela nový závodní systém?

  Build 'n Race jde do toho!!! systém s novými funkcemi a je kompatibilní s GO!!!+. Auta, klipy a příčky mají intuitivní zásuvný systém, který je kompatibilní se stávajícími systémy Carrera GO!!! a GO!!!+. 

  1. Proč v balení nejsou žádné stavební bloky?

  S Carrera GO!!! Build 'n Race kombinujeme to nejlepší ze dvou herních světů: závodění a představivost a tvoření pomocí stavebních bloků. Speciální příčníky a spony jsou kompatibilní s jinými výrobci stavebních bloků se záměrem znovu použít a kombinovat produkty dostupné doma. Možnosti kombinovat a hrát jsou neomezené.

  1. Které stavební bloky mohu použít?

  Klipy, příčky a auta Carrera GO!!! Sada Build 'n Race je kompatibilní s ostatními výrobci stavebnic pro nekonečné možnosti a kreativitu.

  Balení neobsahuje stavební bloky.

  1. Jak připevním červenou sponu a příčku ke dráze?

  Červená spona se dvěma kulatými hroty jde do dvou kruhů mezi dvěma rovnými drahami.

   

  Připevněte příčku na spodní část rovné dráhy v úsecích, které jsou mírně otevřené, a otočte ji do správné polohy. Na jedné ze stran příčníku je malá dlaždice, která zabraňuje kroucení příčky. Nyní můžete stavět mosty, překážky, přechody a tunely.

  1. K čemu slouží jedna dlaždice na hrazdě?

  Na jedné ze stran příčníku je malá dlaždice, která zabraňuje kroucení příčky. Tak si váš postavený výtvor zachová své místo.

  1. Co mohu dělat se sponami a příčníky?

  Speciálně vyrobené příčky a klipy spojují závodní dráhu s barevným a kreativním světem stavebnic. Navrženo speciálně pro kreativní a nápaditou mysl dětí, které nyní mohou vystavovat úžasné kousky na závodní dráze a kolem ní. Nechte auto uhánět pod tunelem, zabrzdit před překážkou nebo přeletět most a užít si svět závodění.

  1. Proč je moje vlastní auto pomalejší než u závodních karoserií?

  Někdy můžete zaznamenat mírné rozdíly v rychlosti mezi různými vyrobenými vozy nebo v porovnání s dodanou karoserií Race a Truck. Může to být způsobeno rozdílem hmotnosti nebo vyvážením hmotnosti. Každé auto bude jedinečné a bude se předvádět na vaší trati.