Plánovač tratí autodráh Carrera

Plánovač závodních tratí vám pomůže při plánování všech běžných systémů tratí Carrera a obsahuje všechny aktuální díly tratí. Nově vydané díly dráhy jsou obvykle integrovány dříve, než jsou k dispozici na trhu. Odpovídající aktualizace softwaru jsou samozřejmě zdarma, abyste měli při plánování vždy aktuální informace.

Přesné plánování od prvního kroku.


S integrovaným plánovačem místností můžete přesně naplánovat půdorysy libovolné složitosti a dokonale tak přizpůsobit rozvržení kolejiště vašim podmínkám.

Díky asistentům s umělou inteligencí je plánování hračka.


Díky funkcím inteligentních asistentů vás software podpoří v mnoha rutinních krocích - od plánování krajních pásů až po umístění přídavných posuvů.

Mějte vždy přehled.


Od volně konfigurovatelného barevného značení až po podrobné "informace o dílech" máte vždy optimální přehled o stavu plánování.

Skutečný pocit závodní dráhy jako doma.


Protože pevný plán bez budov by byl pro mnoho lidí jen poloviční prací, obsahuje plánovač závodních tratí samozřejmě také všechny aktuální budovy Carrera pro vaše plánování tratí.

Virtuální realita jako volitelná doplňková funkce.


S volitelně dostupným 3D plánovačem se můžete přenést na plánovanou trať a do jejího okolí ještě před jejím nastavením - zkontrolujte, zda všichni jezdci vidí trať dostatečně ze svých pozic, a prohlédněte si pohled ve virtuální realitě.

Určeno pro řady:

Carrera Digital 124
Carrera Digital 132
Carrera Exclusiv
Carrera GO!!!
Carrera Digital 143
Carrera Universal 132
Carrera Evolution
Carrera Profi

Demoverze a placená verze softwaru jsou totožné.
Demoverze je omezena na 20 částí dílů a lze ji aktivovat pro placenou verzi pomocí licenčního klíče za cenu 24,95 EUR.

Pro všechny uživatele:
Nejprve si prosím nainstalujte nejnovější verzi Adobe® AIR™, kterou si můžete stáhnout zde.